+380 (96) 937 36 36

Стратегія Росту

Що таке SEO

SEO (пошукова оптимізація) ​— найбільш рентабельний маркетинговий канал.
Просування сайтів ​— це складний, не перервний процес.
Основним завданням SEO є залучення гарячої аудиторії з пошукової системи, що у свою чергу збільшить обсяги прибутку від проекту.

Для чого потрібна
пошукова оптимізація

Для залучення цільового трафіку на сайт

Дає довгостроковий результат

Економить бюджет на рекламу

Трафік SЕО найчастіше конвертує

Надає перевагу перед великими компаніями

Допомагає зайняти хороші позиції у пошуковій видачі

ЧОМУ SEO-ПРОСУВАННЯ ДОВІРЯЮТЬ НАМ

Вирішуємо будь-які нестандартні завдання

Ми успішно просуваємо сайти вже більше 10 років і знаємо, як вивести сайт у топ у будь-якій тематиці. Будьте впевнені, ваш ресурс потрапить у надійні руки професіоналів із успішними стратегіями просування.

Маємо доступ до найкращих SEO-сервісів на ринку

Для оптимізації вашого веб-ресурсу ми користуємося якісними, повнофункціональними інструментами. Це дозволяє використовувати можливості ресурсів, детальніше аналізувати ринок, конкурентів, регулярно моніторити показники та швидко усувати помилки.

Выходим за рамки классического SEO

У своїй роботі ми відходимо від шаблонних рішень, до кожного проекту підходимо із захопленням і робимо все, що від нас залежить максимально якісно, як для себе.

У Вас є проект? Давайте обговоримо. Подумаємо. І зробимо.

  Спасибо за вашу заявку. С вами скоро свяжеться наш менеджер
  Упс, что-то пошло не так. Попробуйте еще раз.

  5 МІФІВ ПРО  SEO

  SEO померло

  Ті, хто так думає - на даний момент втрачає своїх клієнтів. За останні кілька років SEO зазнало серозних змін і продовжує постійно змінюватися. На сьогоднішній день SEO – це комплекс робіт, спрямованих насамперед на покращення якості сайту, а не маніпуляцією алгоритмами пошукових систем.

  Це невиправдано дорого, надто довго, немає жодної гарантії

  Перші результати можна отримати вже через 3-6 місяців. Грамотна стратегія реалізації SEO просування дозволить вам отримувати клієнтів набагато дешевше за інші канали просування. Використовуючи комплексний підхід та білі методи просування сайту, ви гарантовано отримаєте результат.

  SEO ​— це купити якнайбільше посилань

  Ще недавно суть SEO просування у багатьох зводилася до невеликих виправлень на сайті та масовою закупівлею посилань на низькоякісних ресурсах.

  Зараз пошукова оптимізація — це цілий комплекс робіт, який включає роботу з контентом, технічною оптимізацією Сата, переоптимізацією низькоякісних сторінок, аналітикою, маркетингом теж закупівлею посилань і багатьом іншим.

  Хочете результат краще, ніж ваші конкуренти? Звичайно, треба і зробити трохи більше, ніж вони.

  SEO необов'язково

  Багато хто намагався використовувати для залучення клієнтів контекстну рекламу або соціальні мережі і думають, що SEO їм не потрібне. Так пошукова оптимізація, яка завжди дає швидкий результат, на відміну контекстної реклами.

  Але правильна SEO стратегія дозволить збільшити потік клієнтів на 45-56% і значно знизити вартість клієнтів.

  Я самостійно зможу вивести сайт у топ

  На даний момент, щоб досягти результатів від SEO просування та обійти конкурентів, потрібно враховувати багато факторів, що впливають на просування.

  Замало лише написати тексти та закупити посилання, як це було раніше. Складність пошукових алгоритмів та їх постійні зміни призводять до того, що необхідно постійно тримати контроль над змінами алгоритмів та регулярно вносити корективи у комплексні роботи над виведенням сайту в топ.

  дзвонІть

  +38 (093) 937 36 36
  +38 (096) 937 36 36

  адресА

  Київ, Велика Житомирська 8/14

  Замовити дзвінок

   Спасибо за вашу заявку. С вами скоро свяжеться наш менеджер
   Упс, что-то пошло не так. Попробуйте еще раз.